آیا خرید فالوور واقعی اینستاگرام پیشنهاد میشود؟

آیاخرید فالوور واقعی پیشنهاد اینستاگرام میشود؟

شاید برایتان سوال پیش بیاد خرید فالوور واقعی پیشنهاد میشود؟ برای پاسخ این جواب متن های زیر را بخوانید!

اینستاگرام امروزه حکم یک کلکسیون تفریحی-فرهنگی را دارد. هم به‌خاطر ایجاد ارتباطات به کار ساغررود و هم سودآوری زیادی برای بیزینس‌های جوراجور به همراه دارد. فضای پویا و بهروز اینستاگرام فرصتی شایسته برای توسعه و پیشرفت محصولات و خدمت‌ها را از بهر برندها و صاحبان شغل‌ها جوراجور تولید کرده است. به طوری که به‌ازا رسانه‌های قدیمی مثل تلویزیون و تبلیغات پیرامونی را گرفته و افراد با استفاده از تبلیغات اینستاگرامی عملا مستمع بیشتری را جذب ساغرکند. ولی برای این که این تبلیغات جواب بدهد شما باید اندازه کافی فالوور داشته باشید. چرا که بازخورد حاصل عملکرد شما در اینستاگرام ارتباط به بازخورد اندازه تعامل فالوورهایتان با پیجتان دارد.

چرا فالوور اینستاگرام مهم است؟

موضوع این است که اینستاگرام در تمامی کشورهای جهان در دسترس است. امروزه بیش از نیمی از ایرانیان در این شبکه اجتماعی مشترک هستند، فارغ از این که اندازه حساب‌های کاربری ایرانی زیاد از چیزی است که فکرش را می‌کنید. خب امکان‌پذیر است کسی صاحب تعداد زیاد نام کاربری باشد و یا این که فراوانی از آن‌ها صفت اسپم داشته باشند. در حقیقت امروزه فراوانی از مردم جهان اضافه بر یک صفحه شخصی روی اینستاگرام حساب‌های تجارتی یا پروفایل بیزینس همان خواهند داشت.

در نتیجه این موضوع طعمه کسب درآمد می‌شود. فرض کنید که شما صاحب یک فروشگاه شال و روسری هستید؟ حتماً در حال فیزیکی فروش شما محدود به یک شهر و استان خواهد بوددر آخر به‌غیر در طول زمان شما چه اندازه فروشی خواهید داشت؟ پس نخستین کار این است که به فکر تاسیس یک صفحه اینستاگرامی باشید. آسوده از این که صفحه اینستاگرام تجاری باید چه ویژگی داشته باشد. بعدازاین فیلتر، به موضوع افزایش فالوور می‌رسیم.

دنبال هدفون خوب میگردی ؟ به این سایت سر بزن!

بالابردن فالوور ایرانی پیج

خب البتهً وقتی در مورد صفحه‌های ایرانی، کسب‌وکارهای درونی گفتگو می‌کنیم. باید اندازه زیادی فالوور ایرانی برای رشد فروش داشته باشیم. ولی چطور امکان بهدستآوردن رقم مناسبی از فالوور وجود دارد. در این اوضاع بازهم دوراه کلی به ذهنمان میرسد که خود به شاخه‌های گوناگون پخش می‌شوند. نخستین موضوع خرید فالوور واقعی و انجام تبلیغاتی می‌باشد. در حال دیگر شما باید به فکر رشد ارگانیک صفحه خویش باشید. یعنی مطالبی را تولید کنید و در آخر امیدوار باشید که تعدادهای صفحه شما را پیدا کرده و یا این که صفحه شما وارد اکسپلور شود.

واقعیتش را بخواهید احتمالاً دستیابی به فالوور از راه این روش بی‌شمار کم است. در اصل احتیاج خواهد بود که بازهم هزینهای واریز کنید. در این حالت استفاده از تبلیغات میدانی و روش‌های جذب اینفلوئنسری و ساخت کمپین توسط بسیاری از سیستم‌های تبلیغاتی به شما پیشنهاد می‌شود. یعنی از افراد تأثیرگذار، مشهور و معروف شده در بین مردم با فالوورهای بالا می‌خواهید که تبلیغات شما را روی صفحهشکوه بهتصویر استوری و یا پست قرار دهند. در این موقعیت احتمالا شانس اندکی داشته باشید.

به این دلیل می‌گوییم اندک که در پایه ابتدا شما باید به فکر رشد تعداد فالوورهای پیج تا حد پسندیده باشید.

خرید فالوور به تنهایی کافی نیست!

از دیگر نکاتی که به جذب بیشتر فالوور یاری کرده و در کنار خرید فالوور واقعی، کشیده به ارتقاء کسب و اتفاق شما می‌شود، مالک بودن یک پروفایل شایسته است. پروفایل شایسته و جذاب، یک بیوی جامع دارد، پست‌ها و محتوای بصری جالب توجه می‌گذارد و در تماشا ابتدا نظر مخاطب را به خود جذب میکند. یک المان دیگر که در صفحه پروفایل نمایش داده می‌شود و می‌تواند تاثیر زیادی روی اندازه جذب مخاطب داشته باشد، شماره فالوورها است. اندازه فالوورهای واقعی شما حکم اعتبار را دارند. افزودن محتواهایی توسط مسئله رضایت کاربر و مواردی از این دست هم تاکید بیشتری بر واقعی بودن فالوورهایتان دارد.

یک ویژگی بااهمیت که اینستاگرام دارد این است که فروش آن تماما ناآشنا مستقیم است. یعنی کاربران وقتی از یک پیج اینستاگرامی خرید می‌کنند کمتر حس مشتری و فروشنده بودن به آن‌ها دست می‌دهد. از طرفی استفاده از لینک سایت فروشگاهی شما در بیوی اینستاگرامتان باعث هدایت مخاطبان به سمت سایت همچنین می‌شود که این مبحث برای ترافیک سایت بسیار حائض ارزش است. در این‌گونه شرایطی همچنین داشتن فالوور واقعی همچنین تاثیر زیادی بر بازدید از سایت شما خواهد داشت.

داشتن فالوور واقعی به اندازه کافی سبب تمایل دیگران به آشنایی با شما نیز می‌شود. به عنوان مثال تعداد زیادی از افراد بوتیک خاصی را می‌شناسند. قطعا تمام از آن خرید نمی‌کنند، ولی نهایتا بین صحبت‌ها و تفکراتشان اشاره هایی به آن خواهند داشت. همین آشنایی می‌تواند سرچشمه اتفاقات خوبی باشد.

چنانچه هنوز هم برایتان سوال است که آیا خرید فالوور اینستاگرام پیشنهاد میشود یا خیر، باید بگوییم که بدون داشتن اندازه مناسب فالوور کسی به شما و پیجتان اطمینان نخواهد کرد. پروفایل شما مثل یک ویترین است که باید مخاطب را جذب کند. سرانجام او از بین یک صفحه با 500 نفر و صفحه دیگر با 1000 نفر فالوور واقعی آن موردی را امکان میکند که میزان فالوور بیشتری دارد. پس به‌خاطر این که از رقبایتان هم عقب نمانید، لازم است به خرید فالوور اینستاگرام رو بیاورید

آیا خرید فالوور اینستاگرام مفید است؟

اگر قرار باشد به این سوال پاسخ بدهیم که آیا خرید فالوور اینستاگرام مفید است، باید بگوییم که “بله، قطعا سودبخش و مفید  است”. درواقع بااهمیت‌ترین متغیر در بهبود اوضاع کسب و کار در اینستاگرام، میزان فالوورهای واقعی شما است. هر چه میزان افزایش فالوور شما به‌وسیله سرعت و شدت بیشتری انجام شود، پیشرفت شما در کارتان همچنین سریعتر و چشم‌گیرتر خواهد بود.

به طور کوتاه از علل بااهمیت مفید بودن خرید فالوور به موردها پایین میتوان اشاره کرد:

  • هزینه صرف شده در برابر سود بعدی کاملا به صرفه است
  • جذب فالوور به سرعت اتفاق می‌افتد.
  • باعث به روز بودن و کنار زدن رقبا می‌شود.
  • نیاز به صرف وقت ندارد.
  • خود عمل خریدن فالوور از سرویس‌دهندگان مختلف آسان است.

فهرست مطالب

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *