ماژول گوشی موبایل جدید موتورولا از تماس ماهواره ای دو طرفه و پیامک پشتیبانی می کند

ماژول گوشی موبایل جدید موتورولا از تماس ماهواره ای

اتصال ماهواره ای ویژگی داغ جدید در گوشی های هوشمند مدرن است. تاکنون تنها اپل و هواوی گوشی‌های اصلی با این نوع اتصال را دارند. موتورولا دارای Defy 2 متمرکز با پشتیبانی از ارتباطات ماهواره ای است. این شرکت متعلق به لنوو همچنین Defy Link، یک پیام رسان ماهواره ای را ارائه می دهد. اکنون، این شرکت در حال آماده شدن برای ارائه یک ماژول تلفن جدید با پشتیبانی از تماس ماهواره ای دو طرفه و پیام های متنی است.

ماژول گوشی موبایل جدید موتورولا از تماس ماهواره ای

ماژول ماهواره موتورولا

موتورولا اعلام کرد که فردا یک ماژول تلفن ماهواره‌ای Tiantong را عرضه خواهد کرد. این ماژول از تماس های تلفنی ماهواره ای دو طرفه و پیام های متنی پشتیبانی می کند. با یک کلیک، کاربران می توانند با استفاده از تلفن خود تماس تلفنی ماهواره ای برقرار کنند. این نام نشان می دهد که اتصال ماهواره ای توسط Tiantong-1 ارائه می شود – زیرساخت اطلاعات فضایی چین و پاسخ این کشور به شبکه Inmarsat.

همچنان بخوانید:نقد و بررسی گوشی موبایل A11 سامسونگ

گفتنی است سری میت 60 هواوی نیز از همین شبکه ماهواره ای برای قابلیت ارتباطی خود استفاده خواهد کرد.

ماژول گوشی موبایل جدید موتورولا از تماس ماهواره ای

موتورولا تایید کرد که ماژول تلفن ماهواره ای فردا راه اندازی می شود. به جرات می توان گفت که این لوازم جانبی در حال حاضر تنها در چین رونمایی خواهد شد. این شرکت بلافاصله فاش نکرد که کدام گوشی هوشمند با ماژول آینده جفت می شود یا برای چندین گوشی موتورولا طراحی خواهد شد.

 

همانطور که گفته شد، موتورولا همچنین دارای یک گوشی هوشمند مستحکم با پشتیبانی کامل از اتصال ماهواره ای است که Defy 2 نام دارد. این دستگاه که با همکاری Bullitt توسعه یافته است، از اتصال ماهواره ای دو طرفه پشتیبانی می کند. علاوه بر ارسال پیامک و 24×7 کمک SOS، کاربران همچنین می توانند موقعیت مکانی و اعلام حضور خود را به اشتراک بگذارند.

ماژول گوشی موبایل جدید موتورولا از تماس ماهواره ای

اتصال ماهواره ای قطعاً چیز بزرگ بعدی در ارتباطات سیار خواهد بود. اگر با این فناوری آشنایی ندارید و مطمئن نیستید که چگونه کار می کند، ما فقط توضیح دهنده را برای شما آماده کرده ایم.

منبع:gizmochina

فهرست مطالب

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *