نقد و بررسی هدفون بیسیم TWS i11؛بررسی هندزفری بلوثوت i11

نقد و بررسی هدفون بیسیم i11

نقد و بررسی هدفون بیسیم TWS i11

بررسی هدفون بیسیم TWS i11

نقد و بررسی هدفون بیسیم TWS i11

هدفون ها،  وسیله ایی مهم  از لوازم‌ جانبی ما هستند. همه ما، حداقل یک بار این محصولات را تهیه کرده‌ایم. امروزه با فناوری جدید و روز بسیاری از هدفون های بیسیم ساخته شدند و  هدفون های سیمی دیگر کنار رفتند. و هدفون های بیسیم وارد بازار شدند. کسانی که هدفون (هندزفری)سیمی استفاده میکردند از وقتی که هدفون های بیسیم آمدند دیگر ان هارا کنار گذاشتند و به سراغ خرید هدفون های بیسیم رفتند.پس از وارد به بازار این نوع هندزفری ها بسیار محبوب و پر فروش شدند؛ یکی از این هدفون ها TWS i11 میباشد.

این هندزفری بیسیم به علت ارزان بودند ، راحت و مناسب همه بودند بسیار سریع بین مردم محبوب شد. در زیر برای شما بررسی هندزفری i11 را تهیه کرده ایم. لطفا تا انتها با ما همراه باشید.

هدفون بیسیم tws i11

نقد و بررسی هدفون بیسیم  i11

هندفون بیسیم مدل i11-tws  کالایی شیک، خاص و مینیمال است. این هدفون دو گوشش یعنی راست و چپ بلوتوثی و میتوان به صورت تک و جفت از آنها استفاده کنید. در این هدفون LED کار رفته است که میتوانید بدون زحمت متوجه بشید که موبایلتان متصل شده یانه.این هدفون بیسیم با کپی از ایرپاد های اپل ساخته شده است. کیفیت این هندزفزی نسبت به ایرپاد های اپل بسیار ضعیف تر است و قابل مقایسه نیستند ؛ ولی نسبت به قیمت آن هدفون خوبی است.یعنی میتوان گفت این هدفون برای کسانی ساخته شده که هزینه زیادی برای خرید هدفون نمیکنند.پس اگر شما در خرید هدفون قصد هزینه زیاد ندارید انتخابی خوبی کرده اید.

این هدفون به کمک بلوثوت به موبایل شما متصل میشود.و به راحتی میتواند از استفاده کنید. این هدفون به تمامی سیستم ها متصل میشود از جمله (اندروید ، ios اپل و شیاومی) ، با این هدفون شما میتوانید به راحتی تماس برقرار کنید این هندزفری نویز را حذف میکند.

این هندزفری بلوثوت برای پیاده روی،هنگام رانندگی،هنگام آشپزی و مواقعی که نمیتوانیم تلفن را پاسخ بدهیم.

سبک و جم و جور

این هندزفری بیسیم بسیار سبک میباشد که وزن آن دقیق ۸۰ گرم میباشد این هدفون با اندازه کوچک و جم و جور خود بسیار راحت در گوش قرار میگیرد.

این هدفون ضد تعریق و در هنگام ورزش و تمرین نگران آن نباشید؛ هدفون i11 TWS در هنگام استفاده ۲ونیم تا ۳ ساعت شارژ را نگه میدارد یعنی شما با گوش دادن موسیقی میتوانید ۳ ساعت روی این هندزفری حساب کنید. ودر حالت باکس ۱۰ ساعت شارژ را نگه میدارد.

عمر باتری

هدفون TWS i11 دارای باطری ایی به ظرفیت ۴۵ میلی آمپر در ساعت است که میتوانید ۳ ساعت به صورت مداوم موسیقی گوش دهید شارژ کامل آن حدودا از تجربه شخصی ۶۵ تا ۷۰ دقیقه طول میکشد تا کامل شود. علاوه بر این شارژ شما با شارژ کامل کیس میتونید هدفون را ۳ بار به صورت کامل پر کنید.یعنی فقط با گذاشتن هندزفری ها در کیس و زدن دکمه آن کیس به صورت خودکار آن را شارژ میکند. وقتی شارژ آن کم باشد یا دارد به پایان میرسد یادآور که با صدای خانم درخواست زدن شارژ میکنند و LED به رنگ قرمز در می آید و وقتی در شارژ میزارید و شارژ آن کامل میشود به رنگ آبی در می آید.

صدا

هدفون Gocomma i11 TWS Bluetooth 5.0 در واقع کار بسیار خوبی را انجام می دهد، دامنه صدای خوب و تعادل بین باس و سه برابر را دریافت می کنید و کیفیت صدای خوبی را نوید می دهد، بنابراین می توانید با صدای واضح و ظریف به موسیقی مورد علاقه خود گوش دهید.

همانطور که اشاره کردم، کیفیت صدای خوبی دارد، با این وجود، نباید انتظار کیفیت صدای بسیار بالایی را از هدفون های کوچک داشته باشید، احتمالاً حتی تفاوت را متوجه نخواهید شد، فراموش نکنید که ما با هدفون های پایین سروکار داریم؛ خوب است که هر دو جفت هدفون با هم کار می‌کنند.

استفاده راحت

نقد و بررسی هندزفری بلوثوث i11

هدفون بیسیم tws i11 بسیار راحت و استفاده از آن بسیار آسان است. این هدفون لمسی میباشد و دکمه ای ندارد و با لمس روی آن میتوانید خاموش کنید یا موزیک رو عوض کنید و حتی میتوانید تماس را جواب بدهید.وقتی تلفن شما زنگ بخورد هدفون به گوشی شما متصل باشد دیگر نیاز نیست تلفن همراه تون را از جیبتون یا کیفتون در بیارید.

مناسب همه

این هدفون برای تمامی مردم آقایان و بانوان و به علت استفاده آسان  آن نوجوانان هم میتوانند از این هدفون استفاده کنند.

تجربه شخصی

بنده این هندزفری رو  آذر سال ۱۳۹۸ خریدم یعنی حدودا ۳ سال این هندزفری در چند ماه اول عالی بود و افت کیفیت نداشت یعنی تا یک سال بدون هیچ افت کیفیت کار میکرد البته ما از این هدفون زیاد استفاده نمیکردیم هفته ایی ۲تا ۴ بار نهایتن و در سال دوم در کیس آن شکست و بی در شد ولی متاسفانه اگر در کیس نباشد امکان شارژ هدفون وجود ندارد. به همین علت ما در آن را با چسب چسباندیم و هنوز کار میکرد و بعد ۲ الی ۳ماه این هندزفری افت کیفیت پیدا کرد نگه داشتن شارژ از ۳ ساعت که زمانش است کمتر شد ۱ ساعت و نیم بیشتر شارژ نگه نمیداشت و صدای هدفون هم کمی ، کم شد ؛ البته این هندزفری ۱ سال و ۲ ماه درست کار کرد. و هنوز که حدود ۳ سال میشه سالم است ولی نگه داشتن شارژ کم شده کیفیت صدا بد شده است .

یعنی میتوان گفت عمر مفید این هدفون ها ۱ سال میباشد و نباید بیشتر توقع کنیم ولی نسبت به قیما آن ۱سال زمان خوبی است . این تجربه شخصی بنده بود.

در زیر برایتان آموزش استفاده از این هدفون را تهیه کردیم.

آموزش استفاده از هدفون بیسیم TWS i11

وصل کردن فقط یک هدفون

انگشت خود را به صورت لمس نگه دارید که نور LED قرمز و آبی چشمک بزند.

بلوثوث موبایل خود را روشن کنید و روی نام اون که معمولا (TWS i11) میباشد کلیک کنید. (در صورت درخواست رمز عبور، 0000 را وارد کنید). و همینطور که انجام دادید دستگاه متصل میشود و میتوانید موسیقی علاقه مند خود را گوش دهید.

وصل کردن هر دو هدفون

انگشت خود را به صورت لمس در دو هدفون نگه دارید تا جفت آنها روشن شود با روشن شدن نور LED قرمز و آبی چشمک بزند.وقتی  روشن میکنید دو هدفون خودکار روشن میشوند و به هم جفت میشوند.(اگر به‌طور خودکار جفت نمی‌شوند، لطفاً روی

● هر طرف دکمه چندکاره دوبار کلیک کنید). وقتی جفت‌سازی موفقیت‌آمیز باشد، هدفون اصلی به رنگ آبی و قرمز چشمک می‌زند.
بلوتوث موبایل خود را روشن کنید روی نام اون که معمولا (TWS i11) میباشد کلیک کنید. (در صورت درخواست رمز عبور، 0000 را وارد کنید).
اگر قبلاً یک هدفون منفرد را جفت کرده اید، مجموعه جفت شده باید به عنوان یک دستگاه جدید با نام زیر جفت شود.
اگر جفت نشده باشند، بعد از 5 دقیقه خاموش می شوند
هندزفری بلوتوث بی سیم i11 TWS  لمسی میباشد و بدون دکمه است و دکمه ایی در این هدفون وجود ندارد، بنابراین بسیاری از عملکردها از طریق عملیات لمسی مختلف قابل دستیابی هستند:
پاسخ دادن یا پایان دادن به تماس تلفنی: یکبار به صفحه لمسی در هر طرف گوش ضربه بزنید.
● پخش یا مکث موسیقی: یکبار به صفحه لمسی در هر طرف گوش ضربه بزنید.
• میزان صدا را کم کنید: روی هدفون سمت چپ دو بار ضربه بزنید
● میزان صدا را زیاد کنید: روی هدفون راست دو بار ضربه بزنید
• پخش آهنگ بعدی: روی صفحه لمسی هدفون سمت چپ سه بار ضربه بزنید
● پخش آهنگ قبلی: روی صفحه لمسی هدفون سمت راست سه بار ضربه بزنید
● از خواب بیدار کردن: مدت طولانی به مدت 2 ثانیه صفحه لمسی را فشار دهید
• گوش دادن را غیرفعال کنید: پانل لمسی را به مدت 5 ثانیه فشار دهید
نحوه شارژ هندزفری بلوتوث i11
هنگامی که هدفون بلوتوث بی سیم i11 TWS در حالت شارژ کم قرار می گیرند، فقط باید آن را در حالت شارژ قرار دهید. سپس به طور خودکار شارژ می شود و چراغ نشانگر قرمز در مورد شارژ همیشه روشن خواهد بود. وقتی کاملاً شارژ شود ، چراغ نشانگر قرمز به رنگ آبی تبدیل می شود.
ظرفیت باتری کیس شارژ 400 میلی آمپر ساعت است که می تواند هدفون را ۳ بار شارژ کند. علاوه بر این ، کیس شارژ هدفون بلوتوث بی سیم i11 TWS از درگاه شارژ لایتنیگ ( اپل)برخوردار است ، بنابراین می توانید از همان کابل که تلفن های شما را شارژ می کند برای شارژ مورد استفاده کنید.
نکات مهم در رابطه با هندزفری بلوتوث i11
• برای جلوگیری از آسیب احتمالی شنوایی، برای مدت طولانی به سطوح بلند صدا گوش ندهید.
• قبل از استفاده، کتابچه راهنمای کاربر را کاملاً درک کنید.
• از هیچ نوع شارژر سریع برای شارژ هدفون استفاده نکنید تا بر عمر باتری تأثیر نگذارد.
• اگر برای مدت طولانی از هندزفری بلوتوث i11 استفاده نمی کنید، لطفاً هدفون را با باتری لیتیومی حداقل هر سه ماه یک بار شارژ کنید.
• هدفون ها را از مکان های مرطوب دور نگه دارید تا بر مدار داخلی تأثیر نگذارد.
• محصول را در مکان هایی که در معرض نور خورشید یا با دمای بالا هستند قرار ندهید. دمای بالا باعث کوتاه شدن عمر هر قطعه الکترونیکی، آسیب رساندن به باتری و تغییر شکل قطعات پلاستیکی می شود.
• برای جلوگیری از آسیب رساندن به برد مدار داخلی، هدفون ها را در مکان های سرد قرار ندهید.
• هدفون ها را جدا نکنید. پرسنل غیر حرفه ای ممکن است به محصول آسیب برسانند.
• از انداختن، ارتعاش شدید یا ضربه زدن به هدفون هدفون با اجسام سخت خودداری کنید تا آسیبی به مدار داخلی وارد نشود.
• از مواد شیمیایی شدید یا پاک کننده برای تمیز کردن هدفون استفاده نکنید.
• از اجسام تیز برای خراش دادن سطح هدفون برای جلوگیری از آسیب رساندن به پوسته آن استفاده نکنید.

ویژگی های هدفون بیسیم TWS i11

بررسی هدفون بیسیم TWS i11

وزن : ۸۰ گرم
نسخه بلوتوث : ۴.۲ | ۵.۰
سایر مشخصات: اتصال به تمامی دستگاه ها و گوشی های ios و اندروید دارای بلوتوث قابل استفاده بر روی یک و یا دو گوشی موبایل به صورت همزمان قابلیت کاهش نویز قابلیت پخش موسیقی و برقراری تماس صوتی دارای میکروفن داخلی دارای دکمه دریافت تماس شارژ خیلی سریع زمان استندبای ۱۰۰ ساعت برای هدفون تک و ۶۰ ساعت به صورت جفت زمان صحبت یا پخش موسیقی ۳-۴ ساعت برای یک هدفون و ۲-۳ ساعت در حالت استفاده دو هدفون جفت شده مکالمه تنها به صورت تک هندزفری پخش موسیقی با هر دو هندزفری قابلیت اتصال همزمان و جفتی به یک دستگاه و قابلیت اتصال هر کدام به صورت جداگانه به دو دستگاه
نوع اتصال: بی‌سیم
امپدانس: ۳۲ اهم
مناسب: مکالمه،گیمینگ،ورزش،کاربری عمومی ، رانندگی و آشپزی
ویژگی مهم: دارای میکرفون میباشد
قابلیت‌های مقاومتی: مقاومت در برابر رطوبت و عرق
حساسیت: ۴۲
پاسخ فرکانسی: ۲۰ هرتز تا ۲۰۰۰۰ هرتز
اقلام همراه هدفون:محفظه شارژ کابل شارژ دفترچه راهنما  (شارژر اپل)
قیمت
قیمت هدفون بیسیم i11 ارزان میباشد قیمت این هدفون از ۱۲۰ هزارتومان تا ۱۳۵ هزارتومان در فروشگاه های اینترنتی معتبر میباشد.
قیمت این محصول به دلار حدودا ۱۱ دلار میباشد که پول ایران معادل با ۳۱۹ هزارتومان ایران
حرف آخر
اگر قصد خرید یک هندزفری ارزان و با کیفیت و بلوتوثی دارید.این هدفون بیسیم بسیار مناسب و همانی است که شما در نظر دارید برای خرید این هندزفری میتوانید به سایت های معتبر بروید و خرید کنید که پیشنهاد ما دیجی کالا میباشد برای خرید هدفون tws i11 میتوانید به لینک زیر مراجعه کنید.

لینک خرید ایرپاد i11
هدفون ها،  وسیله ایی مهم  از لوازم‌ جانبی ما هستند. همه ما، حداقل یک بار این محصولات را تهیه کرده‌ایم. امروزه با فناوری جدید و روز بسیاری از هدفون های بیسیم ساخته شدند و  هدفون های سیمی دیگر کنار رفتند. و هدفون های بیسیم وارد بازار شدند. کسانی که هدفون (هندزفری)سیمی استفاده میکردند از وقتی که هدفون های بیسیم آمدند دیگر ان هارا کنار گذاشتند و به سراغ خرید هدفون های بیسیم رفتند.پس از وارد به بازار این نوع هندزفری ها بسیار محبوب و پر فروش شدند؛ یکی از این هدفون ها TWS i11 میباشد.
این هندزفری بیسیم به علت ارزان بودند ، راحت و مناسب همه بودند بسیار سریع بین مردم محبوب شد. در زیر برای شما بررسی هندزفری i11 را تهیه کرده ایم. لطفا تا انتها با ما همراه باشید.

بیشتر بخوانید:

فهرست مطالب

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *