اپل آپدیت نرم افزاری برای مشکل تشعشعات آیفون 12 منتشر می کند

آپدیت نرم افزاری آیفون 12

آپدیت نرم افزاری آیفون 12

اپل این اتهامات فرانسه و مشکلات آیفون 12را رد کرد، اما برای رضایت کشور فرانسه به‌روزرسانی نرم‌افزاری را منتشر خواهد کرد.

پس از آزمایشات و گزارش های فرانسه که  نشان داد که آیفون 12 از سطح تشعشع فراتر رفته است. اپل این اتهام را رد کرد و گفت استفاده از تمامی محصولات اپل بی خطر است؛ اما اپل در حال حاضر موافقت کرده است که یک به روز رسانی نرم افزاری را برای رفع این مشکل منتشر کند.

اپل متهم شده است که آیفون 12 بیش از حد مجاز تشعشع در فرانسه تولید می کند. در حالی که اپل این اتهامات را رد کرده و تکرار کرده است که تمام محصولاتش تحت بررسی های ایمنی قرار می گیرند، اکنون قصد دارد یک به روز رسانی نرم افزاری برای آیفون 12 در فرانسه منتشر کند. به طور رسمی، اپل تولید آیفون 12 را متوقف کرده است، اما همچنان از طریق فروشندگان و خرده فروشان مجاز در دسترس است.

آپدیت نرم افزاری آیفون 12

 آپدیت نرم افزار آیفون 12

فروش آیفون 12 در فرانسه پس از آزمایشات مشخصی که نشان داد از سطح تشعشع فراتر رفته است، به حالت تعلیق درآمد. به گزارش رویترز، اپل این ادعاها را رد کرد، اما همچنان به‌روزرسانی نرم‌افزاری برای آیفون 12 در فرانسه منتشر می‌کند . این آزمایش‌ها به‌طور جداگانه انجام شده‌اند و طبق گزارش‌ها متفاوت از آزمایش‌هایی هستند که عموماً برای بررسی ایمنی تلفن‌های همراه انجام می‌شوند.

همچنان بخوانید:فروش آیفون ۱۲ در کشور فرانسه به دلیل تشعشع بالا متوقف شد

کشورهای اتحادیه اروپا نسبت به میزان تشعشعات آیفون 12 نگران هستند

این موضوع باعث نگرانی سایر کشورهای اروپایی نیز شده است. این گزارش می افزاید که از اپل خواسته شده است تا یک به روز رسانی نرم افزاری برای آیفون 12 برای تمام کشورهای اتحادیه اروپا صادر کند. این درخواست از سوی مقامات بلژیک و ایتالیا ارائه شده است. آلمان و هلند نیز به طور فعال در حال تحقیق هستند و همچنین به دنبال راه حلی هستند.

این به‌روزرسانی نرم‌افزار دقیقاً چه کاری انجام می‌دهد، بی‌اطلاع است، اما هدف آن تنها رفع مشکل تشعشعات آیفون 12 است. طبق گزارش‌ها، اپل از کارمندانش خواسته است که وقتی از میزان تشعشع آیفون 12 پرسیده می‌شود چیزی نگویند. همچنین به کارمندان دستور داده است که بررسی‌های ایمنی اپل را که همه محصولات قبل از فروش انجام می‌شوند، تکرار کنند.

آیفون 12 متوقف شد

این موضوع مدت کوتاهی پس از اینکه اپل تولید آیفون 12 را متوقف کرد آشکار شد. این بدان معناست که اپل دیگر این دستگاه را تولید نخواهد کرد. با این حال، تا زمانی که موجودی آن تمام شود، در دسترس خواهد بود و کاربران فعلی آیفون 12 تا سال‌ها به پشتیبانی نرم‌افزاری ادامه خواهند داد. در حالی که ممکن است این اتفاق در زمان مناسب رخ داده باشد، اپل هنوز باید با مصرف کنندگان آیفون 12 موجود در فرانسه و احتمالاً کل اتحادیه اروپا مقابله کند.

منبع :91mobiles

فهرست مطالب

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *