اپل در iOS 17 بیش از 20 آهنگ زنگ جدید اضافه کرده است

iOS17‌ گوشی آیفون

20 آهنگ زنگ جدید در iOS 17

آیفون 15 جدید ترین و پربازدید ترین خبر هفته می باشد، آیفون در iOS 17 بیش از 20 اهنگ زنگ جدید در گوشی های خود اضافه کرد.

ios17

Reflection همچنان گزینه پیش‌فرض آهنگ زنگ آیفون است، در صورتی که دلبستگی احساسی به آن آهنگ خاص داشته باشید. اما مجموعه‌ای از صداهای جدید به آن ملحق می‌شوند که هم طولانی‌تر هستند و هم به گونه‌ای طراحی شده‌اند که کمی مدرن‌تر از پیشینیان خود به نظر برسند.

آهنگ زنگ های آیفون همچنین دارای نام‌های معمولی انتزاعی مانند «شکستن»، «راه شیری»، «دره» و «اسپرینکلز» هستند.

هر چند طرفداران آیفون آهنگ های زنگ قدیمی را دنبال می کنند و از آنها بیشتر استقبال می کنند.در حالی که جدیدترین آهنگ‌های زنگ iOS 17 از منوی Sound & Haptics بیشتر در دسترس خواهند بود، زنگ‌های قدیمی همچنان وجود خواهند داشت. فقط باید بخش “کلاسیک” را پیدا کنید.

برای آهنگ‌های متن نیز به همین صورت است، با 10 صدای جدید برای انتخاب. به این ترتیب می‌توانید متن‌ها و اعلان‌های خود را روی یکی از صداهای کاملاً جدید تنظیم کنید که به اندازه کافی وجود نداشته است تا مردم را دیوانه کند.

iOS17‌ گوشی آیفون

صداهای قدیمی به گوش می رسد، اما آنها همچنین به منوی “کلاسیک” منتقل می شوند. بنابراین اگر حس نوستالژی نسبت به آهنگ‌های متنی قدیمی‌تر iOS دارید، اگر چنین چیزی امکان‌پذیر باشد، همچنان می‌توانید به جای پذیرش پیشرفت اجتناب‌ناپذیر تغییر، صداهای آشناتر را انتخاب کنید.

iOS 17 قرار است در تاریخ 18 سپتامبر، تنها 4 روز قبل از عرضه آیفون 15، وارد شود. کسانی از شما که نسخه بتای iOS 17 را اجرا می کنید، می توانید در حال حاضر از این آهنگ های جدید لذت ببرید، اما آنهایی که نیستند، و هیچ تمایلی ندارند. برای ارتقا به آیفون 15، لازم نیست خیلی منتظر بمانید تا ببینید چه اتفاقی در حال رخ دادن است – و از دیگر ویژگی های جدیدی که iOS 17 ارائه خواهد کرد لذت ببرید.

همچنان بخوانید:بهترین مارک کرم ضد آفتاب برای پوست خشک از برندهای ایرانی و خارجی

فهرست مطالب

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *